Office manager / asistent

Birou de Avocați
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:
» studii superioare (preferabil în domeniul marketing, comunicare sau limbi străine);
» cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză;
» cunoștințe avansate în utilizarea calculatorului și a programelor Office Microsoft;
» abilități bune de comunicare (corectă, clară și coerentă), planificare și organizare;
» confidențialitate, responsabilitate și inițiativă;
» integritate, onestitate și corectitudine;
» dorință de autoinstruire și dezvoltare personală;
» zâmbet și bună dispoziție indiferent de anotimp :)

Principalele atribuții:
» recepționarea apelurilor telefonice și a corespondenței;
» întimpinarea și orientarea clienților;
» scanarea, evidența și arhivarea actelor;
» redactarea/traducerea și expedierea corespondenței de business (poștale și e-mail);
» gestionarea necesarului de birotică și consumabile;
» administrarea rețelelor de socializare;
» inițierea și gestionarea sarcinilor de marketing;
» alte responsabilități stabilite de conducere.

Condiții și regim de muncă:
» mediu de lucru confortabil, birou;
» regim de lucru deplin (8h/zi), Luni-Vineri;
» oportunități de dezvoltare și creștere profesională;
» nivel corespunzător de salarizare (solicitarea se precizează în CV, fie se discută la interviu).

Doar persoanele care acceptă și corespund cerințelor, sunt rugate să expedieze CV + Fotografie + Scrisoare de intenție; la adresa: outlook.md.2017@gmail.com

Selectarea va fi făcută în baza analizei CV-urilor, urmată de un interviu. Informații suplimentare pot fi obținute la aceeași adresă de e-mail.
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть