Muncitori necalificati

AM Drochia
Город: Дрокия
Образование: Среднее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
Agentia Muncii angajeaza personal necalificat pentru compania DPD cu sediul în orașul Łódź.
Lucrul se va desfășura preponderent în încăperi închise din cadrul depozitelor.

În atribuțiile de serviciu ale angajatului intră următoarele responsabilități:
- recepția și depozitarea;
- sortarea mărfurilor după orașele de plecare;
- pregătirea, eliberarea documentelor;
- inspecția mărfurilor pentru a nu se deteriora;
- Pregătirea comenzilor conform listei primite la începutul turei;
- Sortarea automata sau manuală a coletelor;
- Încărcarea, descărcarea pachetelor în/din mijloace de transport speciale precum și de pe banda automată.

Pentru detalii ne gasiti in or.Drochia, str.31 august, 33.
Tel de contact 079782121
Телефон:
079782121
Контактное лицо:
AM Drochia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть