Muncitori necalificați în cadrul depozitelor de cauciucuri

FIRMA NR 1
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Angajatorul DEIXIS GmbH cu sediul în orașul Mannheim angajează muncitori necalificați în cadrul depozitului de cauciucuri.

În atribuțiile de serviciu intră:
- Depozitarea cauciucurilor;
- Împachetarea și scanarea comenzilor;
- Încărcarea și descărcarea cauciucurilor pentru livrare cu ajutorul roclelor și stivuitoarelor.
- Încărcarea, descărcarea anvelopelor în/din mijloace de transport speciale precum și de pe banda automată, montarea anvelopelor pe jante.

Oferim:
- Contract de muncă Legal;
- Salariu motivant de la 1000 euro;
- Bonusuri Lunare;
Cazare/transport asigurat.

Detalii la numărul de telefon: 067179103
#Carne, peste, fara experienta, constructie, haine, depozit, colete, sortare, sudor, curatenie, transport gratis, cazare gratuita, alimentatie, hrana, lucru peste hotare, cresterea florilor, cresterea legumelor, premii, instalator sanitar (сантехник), servitoare, polonia, germania, europa, agricultura, electrician, biometric, român, legal, salariu mare, fara comision.
Телефон:
067179103
Контактное лицо:
OPERATOR
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть