Muncitori la depozite de haine. Germania

info-munca
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:
- Pregatirea și manipularea produselor pentru expedierea către clienți;
- Așezarea, ordonarea și păstrarea produselor din depozit în bune condiții;
- Participarea la ambalarea și etichetarea a coletelor;
- Participarea la inventarierea periodică a produselor din depozit.

Beneficii:
1.Angajare legală cu contract de muncă;
2.Asigurare medicală;
3.Transportul/ Cazare ASIGURAT;
4.SALARIUL ( achitat fără întârzieri ): 1000 – 2000 euro.

Cerințe față de angajat:
- Să fie într-o formă fizică sănătoasa și bună;
- Să vină cu scopul de a munci.

Absolut Gratuit, fără comision!
Sună ACUM la numarul de telefon: 067-43-22-39

#lucru, cerinte, beneficii, salariu motivant, legal, GERMANIA, contract, necalificat/calificat, carne, alimentatie, pasari, munca activa, dezmembrarea materiei prime, contract de munca, premii, grafic fexibil, pe ture, transport garantat, cazare garantata, salariu atractiv, bonusuri, punctualitate, seriozitate, calitate, fabrica, siguranta,uzine,depozite de haine,producerea semifabricatelor,fabrica de mezeluri, uzina produselor cosmetice.
Телефон:
067432239
Контактное лицо:
consultant
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть