Muncitori la depozit de încălțăminte. Germania

INFO-MUNCA
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
În atribuțiile de serviciu intră:
- Pregatirea si manipularea produselor pentru expedierea către clienți;
- Așezarea, ordonarea și păstrarea produselor din depozit în bune condiții;
- Participarea la ambalarea și etichetarea produselor și a coletelor;
- Participarea la inventarierea periodică a produselor din depozit;
- Verificarea calității.

Cerinţe faţă de candidaţi:
- responsabilitate;
- flexibilitate;
- viteză şi capacitate de a realiza sarcina rapid şi corect.

Beneficiezi de:
1. Angajare legală cu contract de muncă;
2. Asigurare medicală;
3. Cazare;
4. Transport asigurat;
5. Salariu de la 1000 euro.

Absolut Gratuit, fără comision!
Sună ACUM la numarul de telefon: 067-43-22-39

#lucru, cerinte, beneficii, salariu motivant, legal,Germania, contract, necalificat/calificat, carne, alimentatie, pasari, munca activa, dezmembrarea materiei prime, contract de munca, premii, grafic fexibil, pe ture, transport garantat, cazare garantata, salariu atractiv, bonusuri, punctualitate, seriozitate, calitate, fabrica, siguranta, constructie, sera,agricultura ,depozite
Телефон:
067432239
Контактное лицо:
CONSULTANT
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть