Muncitori fără experiență la depozite de haine. Germania

info-munca
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:
- Pregatirea hainelor pentru expedierea către clienți;
- Așezarea, ordonarea și păstrarea hainelor;
- Participarea la ambalarea și etichetarea a coletelor.

Beneficii:
- Angajare legală cu contract de muncă;
- Asigurare medicală;
- Transport/ Cazare asigurat;
- Salariu ( achitat fără întârzieri ).

Cerințe față de angajat:
- Pașaport European.

Absolut Gratuit, fără comision!
Sună ACUM la numarul de telefon: 067-43-22-39 sau completează formularul și în scurt timp revenim noi cu mai multe detalii https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHt2BUeb5fSis8-uG1nW3CZNxJMq1O4gut8vMq5N10TqXRfQ/viewform

#lucru, cerinte, beneficii, salariu motivant, legal, GERMANIA, contract, necalificat/calificat, carne, alimentatie, pasari, munca activa, dezmembrarea materiei prime, contract de munca, premii, grafic fexibil, pe ture, transport garantat, cazare garantata, salariu atractiv, bonusuri, punctualitate, seriozitate, calitate, fabrica, siguranta,uzine,depozite de haine,producerea semifabricatelor,fabrica de mezeluri, uzina produselor cosmetice.
Телефон:
067432239
Контактное лицо:
consultant
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть