Muncitor feliere/ambalare mezeluri (Sculeanca)

Mavita
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Mavita își extinde activitatea, de aceea, te invităm să faci parte din echipa noastră!
Te motivăm cu:

Salariu achitat la timp (o dată în lună);
Pachet social complet;
Intruire din partea companiei (EXPERIENȚA NU ESTE OBLIGATORIE);
Masă gratuită în timpul orelor de muncă.

Locul de muncă: la producere, sectorul Sculeanca!
Responsabilitățile postului:

Felierea mezelurilor (procesul este mecanizat);
Cîntărirea mezelurilor feliate (produsele se cîntăresc manual);
Ambalarea mezelurilor (procesul este mecanizat);
Etichetarea ambalajului.

Așteprările noastre: simplu, dorință de a lucra și învăța lucruri noi!

Ești interesat?! apelează acum: 079066438!

Vom fi bucuroși să colaborăm! Telefon: 079066438
E-mail: hr@mavita.md
Телефон:
079066438
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть