Muncitor Auxiliar

NANU MARKET SRL
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinţe:

Studii medii/ de specialitate;
Condiţie fizică bună;
Preferabil să deţină certificat de atestare în domeniul electricităţii;
Persoană aptă de muncă şi înalt responsabilă;
Permis de conducere cat. B.

Responsabilităţi

Va îndeplini o serie de sarcini din cadrul secţiei de gospodărie;
Va asigura suport tehnic pe partea de gospodărie, de asemenea şi în alte activităţi care îi vor fi solicitate;
Va îndeplini sarcinile la timp şi se va asigura de buna desfăşurare a propriei activităţi.

Beneficii

Angajare oficială şi pachet social deplin;
Programul de lucru este de luni până vineri 08:00 – 18:00;
Instruire la locul de muncă şi posibilitatea de a activa într-o companie locală cu specificul în comerţul materialelor de construcţie.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md sau să ne contacteze la următorul număr de telefon: +373 62193193.
Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate. E-mail: angajare@nanu.md
+373 62193193
Телефон:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть