Muncitor auxiliar în secția construcții și reparații curente

Linia H2O
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 8000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Angajăm Muncitor auxiliar în secția construcții și reparații curente.

Responsabilități:
- menținerea curățeniei la locul de muncă și pe teritoriul companiei;
- pregătirea utilajului pentru lucru;
- îndeplinirea diferitor lucrări din domeniul construcţiei;
- executarea lucrărilor de vopsire;
- participare la montarea și demontarea pe suport a plăcilor ceramice;
- înlăturarea defecţiunilor găsite calitativ și în timp optim;
- îndeplinirea și altor sarcini acordate de superior.

Grafic de lucru: 5 zile/săptămână, Luni - Vineri 9:00 - 18:00.
Loc de muncă: str. Mihai Viteazul 21/1

Dacă Vă interesează domeniul de activitate, puteți suna la nr. 079770041.

Vă așteptăm în echipa Linia H2O!
Телефон:
079770041
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть