Montator repere geodezice

OZKA CONSTRUCTION SRL
Город: Хынчешты
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania de reabilitare a drumurilor "OZKA CONSTRUCTION" SRL angajează montator repere geodezice

Cerințe:
- capacitate de a lucra într-un mediu de echipă;
- posibilitatea de a lucra în aer liber în condiții meteorologice diferite;
- experiență minim 3 ani (lucrări topografice);
- sunt necesare abilități matematice bune.

Atribuții:
- instalarea, demontarea semnelor geodezice;
- efectuarea de măsurători topografice și geodezice în timpul lucrărilor de construcție și instalare utilizând dispozitive de vizualizare optică de înaltă precizie;
- responsabil pentru operarea și întreținerea echipamentelor geodezice;
- marcarea centrelor și amenajarea punctelor de referință.

Ce îți oferim noi:
- salariu motivant;
- angajare oficiă;
- pachet social;
- posibilitate de crestere profesională.

CV-urile Dvs. sunt așteptate la adresa de e-mail ostahi@ozkainsaat.com.tr
Persoanele interesate sunt încurajate să se adreseze la tel. 068282902
Persoana de contact: Olga
Телефон:
078009088
Контактное лицо:
Olga
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть