Montator/mecanic macarale belgia

Accent Jobs
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Pentru clientul nostru din Belgia care este specializat în lucrari de service, închiriere și vânzare de macarale de construcții (montaj rapid de macarale turn) suntem in cautare de montator/ mecanic macarale.

Cerințe:

Experiența de minim 1 an în domeniu;
Cunoasterea limbii engleze sau franceze la nivel conversational;
Abilitatea de a lucra independent, dexteritate si rapiditate;
Permis de conducere categoria B/ BE
Beneficii:

Contract de munca belgian, având toate drepturile și beneficiile unui angajat belgian: asigurare medicală, indemnizație pentru copii minori, al 13-lea salariu, bonuri de masa, bani pentru concediu, pensie;
Un loc de munca intr-o companie stabila;
Posibilitatea obtinerii unui contract fix dupa 6 luni.
Responsabilități:

asamblarea și demontarea macaralelor turn
întreținerea și repararea acestor macarale
revizie macarale
Телефон:
+40742829239
Контактное лицо:
Ana Chis
Сайт:
accentjobs.ro
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть