Middle specialist seo

Royal Map
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: Удаленно
Responsabilități:
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor eficiente de optimizare pentru motoarele de căutare (SEO) pentru a crește prezența noastră online și a îmbunătăți eforturile noastre de marketing.
- Realizarea unei cercetări detaliate a cuvintelor cheie, analiza metricilor de performanță SEO și colaborarea cu echipele de marketing și conținut pentru optimizarea conținutului digital.
- Administrarea conținutului site-ului web, asigurându-se că este actual, precis și optimizat pentru SEO și experiența utilizatorului.

Cerințe:
- Experiență de cel puțin 2 ani în optimizarea motoarelor de căutare (SEO).
- Cunoștințe avansate în utilizarea uneltelor SEO (de exemplu, SEMrush, Google Analytics, Google Search Console).
- Cunoștințe despre factorii de clasare și algoritmii motoarelor de căutare.
- Experiență cu uneltele de optimizare a site-urilor web și cuvintele cheie.
- Cunoștințe despre medii CMS și înțelegerea de bază a HTML/CSS.
- Abilități analitice puternice pentru a măsura și îmbunătăți eficacitatea campaniilor.
- Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă.

Beneficii:
- Oportunitate de angajare full-time sau part-time cu posibilitatea de a lucra remote.
- Salariu atractiv și pachet complet de beneficii.
- Proiecte interesante și variate, într-un mediu de lucru dinamic și stimulativ.
- Șansa de a face parte dintr-o echipă tanară și entuziastă, axată pe inovație și excelență tehnică.

Dacă sunteți un dezvoltator pasionat și creativ, cu abilități remarcabile în React și JS, și sunteți în căutarea unei oportunități flexibil, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. noastră de email
- eugeniu@royalmap.md

Contacte:
- Email: eugeniu@royalmap.md
- Număr de telefon: +373 696-19917
Контактное лицо:
Euugeniu Ceopoi
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть