Mester in ateleierul pentru producerea ramelor

Luca-S
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 7000 До 7700 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilitati:
- Confectionarea ramelor, incadrarea broderiilor sau altor tipuri de lucrari, asamblarea finala a tablourilor.

Cerinte:
- energic, responsabil, perseverent, nefumator;
- acuratete si precizie in executarea lucrului, capacitate de conlucrare in colectiv;
- experienta de lucru intr-un domeniu asemanator este un avantaj;

Important: contactati-ne doar daca sunteti o persoana energica.

Compania ofera:
- stabilitate si intreg pachetul social;
- salariu atractiv; 350 lei pe zi
- conditii bune de lucru;
- posibilitatea de dezvoltare si avansare profesionala.
Телефон:
060653536
Контактное лицо:
Petru
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть