Merceolog

NANU MARKET SRL
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Dorim să vă oferim o șansă de a se alătura echipei noastre dinamice și pasionate în calitate de Merceolog la NANU Market!
Locație: Constructorilor 1 (cercul Visterniceni)
Regim de lucru: Full-time
Program de lucru: Luni-Vineri, 08.00-18.00
Responsabilitățile:

Monitorizarea și optimizarea lanțului de aprovizionare;
Analiza cererii și ofertei;
Elaborarea planurilor/schemelor de expunere a marfii;
Analiza tendințelor pieții pe categorii de marfa;
Analiza concurenților pe suprafața alocata şi apariția grupelor noi de marfa pe piaţă;
Evaluarea tendinților pieței și dezvoltarea strategiilor pentru maximizarea vânzărilor și a profitului.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul merceologiei, în domeniul vânzărilor;
Cunoașterea metodelor de analiză a pieții și cerinţilor a consumatorilor;
Abilități excelente de analiză și planificare;
Capacitatea de a lucra în echipă într-un mediu dinamic, atitudine proactiva, orientare spre rezultat;
Utilizator PC (cunoașterea programelor Microsoft Office, în special – Excel pe nivel avansat).

Beneficii:

Salariu motivant şi alte bonusuri de performanţă;
Reduceri la toate brandurile companiei și promoții interne pentru angajați;
Posibilitatea de a activa în compania, ce a devenit brand național în distribuția materialelor de construcție.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă e-mail: angajare@nanu.md.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate. E-mail: angajare@nanu.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть