Mentor de engleza pentru copii

Academia Prospera
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Частичная занятость / Совместительство
Sunteți pedagog de profesie? Vă place să lucrați cu copiii?

Аcademia de Business pentru Copii si Adolescenți “Prospera”, invită specialist calificat pentru noul său proiect.

Responsabilitati:
• Însoțirea copiilor de la 7-11 ani pe perioada de la 13.00-19.00;
• Оrganizare, ghidare la îndeplinirea temelor pentru acasă ale copiilor;
• Pregătirea și realizarea activităților tematice de dezvoltare personală și a abilităților pentru copiii;
• Amenajarea procesului de organizare;
• Comunicarea cu parinții și copiii.

Cerinte:
• Abilitați excelente de comunicare;
• Fizic prezentabil și demonstrarea calitaților profesionale,
• Abilitați organizatorice;
• Cunoașterea limbii engleze la perfecție;
• Diplomă de licentă, studii superioare incomplete;
• Cunoașterealimbii ruse șiromâne;
• Experiență de comunicare cu copiii.

Pentru candidații interesați:

PASUL 1: Să vă familiarizați cu activitățile Academiei de pe www.prospera.md

PASUL 2: Trimiteți CV-ul insoțit de o fotografie !!!

PASUL 3: În conținutul mesajului, redactați pe scurt, cele mai bune calități.

PASUL 4: Să veniti la un interviu, la care vor fi invitați doar cei mai buni candidați !!!
Телефон:
079857022, 022-857022
Контактное лицо:
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть