Menager HR

PAKO GROUP HR
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Pako Group HR, ca agenție internațională de angajare certificată, va angaja directori de sucursale.

Cautam manageri pentru filiala noastra din Moldova.
Atribuțiile:
- supravegherea muncii angajatilor din subordine,
- implementarea obiectivelor de recrutare ale filialei,
- stabilirea cooperării cu noi entități,
- grija pentru fluxul de informatii in companie,
- grija de imaginea companiei,
- selectia colaboratorilor.
Cerințe:
- cunoașterea limbii țării în care se află sucursala,
- experienta intr-o pozitie manageriala,
- concentrarea pe implementarea ipotezelor consiliului de conducere al companiei,
- raportarea rezultatelor către consiliul de conducere,
- experienta in industria HR
Noi oferim:
- salariu de baza mare,
- bonusuri și bonusuri suplimentare,
- lucreaza intr-un birou confortabil,
- posibilitatea delegării,

Avantaje:
- cunoasterea unei limbi suplimentare (poloneza sau engleza sunt binevenite),
- experienta in procesele de legalizare a sejurului si de recrutare a angajatilor.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la următoarea adresă de e-mail: info@pakogrouphr.com
Телефон:
060343951, +48666400310
Контактное лицо:
Simion Javgurean
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть