Specialist în domeniul alimentației animalelor, zootehnician

Esperanza SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Ca urmare a dezvoltării active și lansării unei noi direcții de activitate, căutăm persoane active și ambițioase care să se alăture echipei noastre pentru angajare cu normă întreagă pe postul de Medic Veterinar, pentru vânzări de aditivi alimentari pentru hrana animalelor din sectorul agricol.

Responsabilități:
- Vânzarea aditivilor alimentari pentru animalele din sectorul agricol;
- Negocierea cu personalul de luare a deciziilor;
- Analiza pieței;
- Căutarea activă de noi parteneri;
- Promovarea producției companiei pe piață pe domenii - bovine, păsări, suine;
- Primirea și prelucrarea comenzilor de la clienți;
- Participarea în evenimentele de profil ale companiei: expoziții/seminare/webinare.

Cerințe:
- Studii profesionale superioare în Zootehnie/Veterinare;
- Experiența de muncă este binevenită;
- Cunoștințe PC, utilizator încrezut Microsoft Office, CRM;
- Deplasarea în călătorii de afaceri;
- Organizare și abordare sistematică a sarcinilor, focalizare asupra rezultatului.

Condiții:
- Angajare oficială;
- Salariu stabil și la timp;
- Orarul de muncă: 5/2, 9:00-18:00;
- Lucru interesant într-o companie stabilă;
- Posibilitatea de avansare și creștere în carieră.

Prezentare scurtă a companiei Esperanza SRL: deținem poziția de lider pe piața vânzărilor de ingrediente alimentare (brandul austriac Almi). Noi suntem cei care implementează cultura igienei la toate întreprinderile din domeniul alimentar în RM. În decurs de 20 de ani menținem poziția clară de lider pe toate direcțiile noastre de activitate. Și foarte curând despre rezultatele noastre vor vorbi toate complexele de creștere a animalelor. Colegi, cine merge cu noi?

Director Esperanza SRL
Semionova Oxana
Телефон:
068418181
Контактное лицо:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть