Medic - specialist

Agenția Medicamentului și Dispozitivelor Medicale
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe: Studii superioare în domeniul medical.

Responsabilități:

1. Monitorizarea și ajustarea cadrului normativ de standartizare cu standartele conexe.
2. Asigurarea realizării prevederii legislației cu privire la dispozitivele medicale, în scopul implementării și bunei desfășurări a proceselor necesare supravegherii studiilor clinice a dispozitivelor medicale.
3. Monitorizarea și ajustarea cadrului de reglementare, armonizarea legislației naționale la Acquis-ul comunitar.
Телефон:
060831750, 022-884301
Контактное лицо:
Șerșun Maria-Carolina
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть