Medic microbiolog

Clinica Sante
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
ICS Clinica Sante Chisinau angajează medic microbiolog. Candidaţii selectaţi vor avea posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist
Pe cine căutăm:
• O persoană cu experienţă în domeniu, responsabilă, înclinată spre lucru în echipă;
• Documentele necesare angajării vizate la zi;
• Eficienţă şi bună organizare a timpului de muncă;
Responsabilităţi:
• Efectuarea probelor biologice;
• Validarea tehnică a rezultatelor;
• Îndeplinirea tuturor cerinţelor sistemului calităţii.
• Efectuează analize microbiologice;
• Validează buletinele de analize şi răspunde de acurateţea rezultatelor;
• Menţine înregistrările în domeniul calităţii;
• Cunoaşte şi respectă principiile sistemului de management al calităţii.
• Respectă codului de deontologie profesională şi normele care reglementeză profesia de medic specialist în R. Moldova;
Ce oferim?
• Un pachet salarial în concordanţă cu performanţa şi rezultatele obţinute.
• Dezvoltare personală şi profesională.
• Şansa de a face parte dintr-o echipă tînăra
Телефон:
079774114
Контактное лицо:
resurse umane
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть