Medic dermatolog

Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 20000 До 30000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Angajam Medic Dermatolog-venerolog sau Dermatolog-Cosmetolog.

Oferim salariu atractiv cu posibilitatea de crestere si dezvoltare, condiții de muncă aliniate la standardele de calitate europene, apreciere și un management axat pe parteneriat și munca în echipă.

Cautam:
- O persoană cu experienţă în domeniu, responsabilă;
- Eficienţă şi organizare a timpului de muncă.
Cerinţe:
-Studii universitare medicale.
- Stagiu de muncă în domeniu.
Categorie de calificare.

Membru al asociaţiilor/reţelelor profesionale naţionale şi internaţionale prezintă un avantaj.
Cunoaşterea limbilor română şi rusă.

Responsabilităţi:
- Efectuatea consultaţiilor medicale pentru pacienţi.
- Determinarea corectă a diagnosticului confirmat de investigațiile recomandate pacienților şi prescrierea unui tratament pentru pacient în conformitate cu protocoalele medicale .
- Respectarea codul de deontologie profesională şi normele care reglementeză profesia de medic specialist în R. Moldova.

Va rugam sa expediati CV la adresa de e-mail: unciuc.diana@gmail.com.
Pentru mai multe informații puteți contacta: 068129070.
Телефон:
069818822
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть