Media Manager

Panda Tur
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Coordonarea și gestionarea relațiilor cu bloggerii și influencerii pentru promovarea brandului.
Planificarea și implementarea strategiilor de publicitate pe platformele TV, radio și altele.
Negocierea și achiziționarea spațiilor publicitare în funcție de bugetul și obiectivele campaniilor.
Dezvoltarea și menținerea parteneriatelor cu diverse canale media pentru a asigura expunere corespunzătoare a brandului.

Noi oferim:

Salariu motivant, format din salariu fix + bonusuri.
Dezvoltare profesională continuă.
Echipa tânără, prietenoasă.
Birou în centrul Chișinăului.
Evenimente corporative.
Reduceri la biletele de călătorii.
Beneficii non-financiare.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul tău la adresa de email: hr@pandatur.md, menționând în subiectul mesajului "Media Manager". E-mail: hr@pandatur.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть