Mechanical design engineer

Florapower GmbH & Co. KG
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Florapower GmbH & Co. KG este companie dinamică în creștere, cu sediul în Augsburg (Germania), specializată în producerea de echipamente necesare la prelucrarea cerealelor oleaginoase, cu extragerea ulterioară a uleiurilor.
Suntem în căutare de noi colegi, ingineri proiectanți, care vor să își dezvolte întregul potențial.

Responsabilități principale:
- Pregătirea schițelor și notelor tehnice a proiectelor noi;
- Proiectarea liniilor tehnologice conform specificației;
- Elaborarea desenelor de montare, listelor de elemente;
- Proiectarea elementelor nestandard, mașinilor/aparatelor noi.

Cerințe către candidat:
• Studii superioare tehnice;
• Experiență de muncă în proiectarea elementelor nestandard și elaborarea desenelor de execuție;
• Experiență în utilizarea programelor de proiectare;
• Responsabilitate, punctualitate, abilități de comunicare, pasiune;
• Limba rusă – bine, engleză – mediu/bine, limba germană prezintă un avantaj.

Oferim:
- Instruire și posibilitate de dezvoltare a carierei;
- Loc de lucru interesant și stabil;
- Salariu motivant;
- Program de lucru stabil: Luni-Vineri: 9.00 -18.00 sau 8.00-17.00.

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră, trimiteți-ne CV-ul si portfolio la adresa de e-mail: marcel.matco@florapower.de
Телефон:
079431303
Контактное лицо:
Matco Marcel
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть