Mecanizator

ÎM”Agroelit”SRL
Город: Дондюшаны
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
A N U N Ț

ÎM ”Agroelit” SRL, companie care î-și desfășoară activitatea de cultivare și comercializare a culturilor agricole în localitățile: satul Tîrnova, satul Scăieni și satul Fîntînița, oferă posibilitatea de angajare în calitate de MECANIZATOR:

Cerințe:

- studii generale sau medii speciale;
- permis de conducere;
- fără abateri grave pe linie de circulație rutieră;
- experiența de muncă în domeniu va constitui un avantaj;
- cunoștințe de mecanică constituie avantaj;
- starea de sănătate din punct de veder fizic și psihic: bună fără contraindicații pentru conducerea unităților de transport;
- persoană, responsabilă, organizată, punctuală, dinamică, onestă, orientată spre rezultat;
- receptiv și atent la necesitățile colegilor și clienților;
- rezistent la efort fizic în condiții de temperaturi ridicate;

Responsabilități:
- Execută transportul pe drumurile publice, conduce tractoare cu utilaje, remorci,execută munci agricole în cîmp;
- Să cunoască modul de verificare și întreținere a tractorului, inclusiv și regulile generale de circulație cu tractorul;
- Să cunoască cauzele care provoacă uzura unor organe sau piese, modul de prevenire a uzurilor și cunoașterea sistemului de revizii și reparații preventive;
- Să cunoască modul de executare a unor reglaje la mașinele agricole;
- În cazul reparațiilor și reviziilor planificate participă alături de mecanicii de întretinere la execuatarea acestora;
- Răspunde de exploatarea corectă a autovehiculului în vederea prelungirii duratei de funcționare ;
Oferim:
- Angajare în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- Pachet salarial atractiv;
- Posibilități reale de promovare, avansare și creștere a salariului;
- Mediu de lucru plăcut și profesionist;
Candidații pot trimite un CV, la următoarea adresă de e-mail : oficiu@agroelit.md
Pentru detalii apelați la tel : 069132417, tel: 069092248
Телефон:
069132417
Контактное лицо:
manager resurse umane
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть