Mecanic

ELEVATOR PARK SRL
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descrierea postului:
- Organizeaza si coordoneaza activitatea echipelor din subordine;
- Organizarea si asigurarea functionalitatii continue a utilajului tehnologic;

Cerintele fata de candidat:
- Studii medii sau superioare in domeniul ingineriei (mecanica);
- Experienta anterioara intr-o functie similara de cel putin 3 ani;
- Vaste cunostinte teoretice si practice in domeniul ingineriei mecanice, utilajului tehnologic etc.;
- Abilitati de perfectare corecta a actelor si documentelor de rigoare:
- Abilitati temeinice de gestionare a echipelor de lucru;
- Loialitate, perseverenta, onestitate, orientare spre rezultat;

Compania ofera:
- salariu competitiv
- pachet social
- echipa prietenoasa
Телефон:
068096869
Контактное лицо:
Valentina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть