Mecanic

Kaleso.md
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 10000 До 12000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Cerințe:
- este obligatoriu să ai studii medii speciale;
- înțelegeți în detaliu structura mașinii și caracteristicile pieselor și materialelor;
- să poată manipula dispozitive și unelte, precum și alte echipamente necesare reparațiilor și diagnosticării auto.

Responsabilitatile locului de munca:
- acceptă vehiculele care sosesc, după ce a aflat de la proprietar motivul contactării centrului de service;
- necesare pentru diagnosticarea vehiculului;
- Găsiți o defecțiune și reparați dispozitivele necesare, fie că este vorba despre o cutie de viteze, sistem de alimentare cu combustibil, șasiu sau alte componente și ansambluri;
-Acceptarea banilor pentru serviciile prestate de acesta.
Телефон:
0610784589
Контактное лицо:
Shevelev Daniil
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть