Mecanic

Nordman.md
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: 12000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Responsabilitati:

Pregătirea pieselor pentru vopsire;
Vopsirea, lăcuirea și lustruirea mașinilor;
Reparații minore de piese (îndreptare), reparații de piese din plastic.

Cerințe:

Capacitate de a lucra în diverse sisteme de reparații vopsitorie;
Cunoașterea nomenclaturii și aplicabilității vopselelor și lacurilor și materialelor abrazive‚ spec. echipament (de dorit);
Abilități în repararea pieselor din plastic;
Cunoștințe de bază despre potrivirea culorilor.

Conditii:

Salariul se plătește de două ori pe lună. Sistem transparent de remunerare. Bara superioară a venitului nu este limitată.
Atelier curat, confortabil, unde temperatura este confortabilă iarna și vara
Toate echipamentele sunt noi!
Телефон:
069587451
Контактное лицо:
Dmitrii Bikov
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть