Mecanic utilaje agricole

Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график работы
Responsabilităţi:

- Diagnosticul sistemului electric și electronic al utilajului agricol;
- Reparația și deservirea tehnică a utilajelor agricole, lucrări executate în atelierele companiei sau cu deplasare la atelierele clienților;
- Recepționarea utilajelor și pregătirea lor pentrul livrare la clienți;
- Punerea în funcțiune a utilajelor agricole și instruirea operatorilor indicați de clienți;
- Întocmirea actelor și rapoartelor solicitate.
Cerinţe:

- Studii medii de specialitate sau superioare, studiile superioare constituie un avantaj;
- Experienţa în domeniu constituie un avantaj
- Orientare către client;
- Cunoaşterea limbilor română și rusă;
- Operativitate în realizarea atribuţiilor specifice;
- Abilităţi de comunicare profesională cu clienţii;
- Capacitate de asimilare rapidă;
- Comportament respectuos;
- Responsabilitate, iniţiativă, punctualitate;
- Permis de conduce de categoria B.
Beneficii oferite:
- Compania oferă un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesională într-o companie în plină ascensiune, alături de un colectiv tânăr şi dinamic.
- Salariu motivant.
- Automobil de serviciu.
- Telefon corporativ.
- Echipament de protecție individuală.
- Activitate cu program complex.

Cei interesați pot transmite CV-ul la urmatoarea adresă de e-mail: nicku.eu@gmail.com

Vă rugam să indicați în titlul mesajului postul vacant pentru care aplicați.
Doar persoanele selectate vor fi contactate și invitate la interviu.
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть