Mecanic-auto, electrician-auto

Stivuitor SRL
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 15000 До 30000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Despre noi
Înființată in anul 2005, ,,Stivuitor” SRL este o companie care se ocupă cu vînzarea, închirierea, repararea și întretinerea stivuitoarelor și a utilajelor de ridicare si manipulare a greutatilor . Scopul nostru este ca orce client să fie mulțumit de serviciul executat și de tehnica vîndută de noi. Avem tehnică în toată țara și printre clienții noștri sunt: Draexlmaer, Moldretail Group, Cocacola, BiComplexConstruct, Vetropack, etc.

Descrierea postului
În calitate de electrician-auto, mecanic-auto, te ocupi de următoarele sarcini:
- Lucrari de mentenanță ;
- Lucrări de reparații mecanice ;
- Lucrări de reparații electrice;
- Lucrări de diagnosticare;
- Îndeplinirea rapoartelor de servicii;

De ce să lucrezi cu noi?
Beneficii acordate de companie pentru postul de electrician-auto, mecanic-auto:
- Salariu competitiv corelat cu candidatura ta;
- Pachet social complet;
- Lucru stabil și posibilitatea de implementare a propriilor proiecte;
- Contract individual de muncă pe perioada nedeterminată;
- Training și instruire colectivă si individuală cu teme necesare;
- Oportunități reale de avansare în carieră;
- Echipă tânără și un mediu profesionist de muncă;

Calificări și competențe:
Căutăm un candidat cu următoarele calificări:
- Studii tehnice (sau cunostinte in domeniul mecanicii-electrice);
- Permis de conducere (ar fi un avantaj);
- Abilități de comunicare;
- Viziune creative;
- Rezistent la stres sau la schimbările de sarcină;

Cum aplici:
Dacă ești interesat să aplici pentru această poziție, sau
ai intrebări despre rol le poți trimite prin e-mail către mihai.stivuitor@gmail.com sau la Nr. de telefon 060391133
Контактное лицо:
Mihai
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть