Masor | kinetoterapeut

Centru medical
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 8000 До 12000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Centru Medical situat in centrul orasului, angajeaza Maseur/Kinetoterapeut.

Cerinţe:
- Studii în domeniu;
- Experiența cel puțin 2 ani;
- Abilitatea de a comunica politicos cu pacientii și promova servicii;
- Flexibilitate la regimul de muncă, in intervalul orelor 09-18:00. Pot fi 6 ore/zi.

Responsabilități:
- Efectuarea tuturor tipurilor de masaj în conformitate cu reglementările și standardele de calitate stabilite;
- Menținerea igienei în sala de masaj, conform standardelor solicitate;
- Efectuarea procedurilor cu o atitudine pozitivă și prietenoasă, pentru a oferi pacientilor confort maxim;
- Perfecționarea continuă și aplicarea noilor metode de lucru.

Remunerarea și condițiile de muncă:
- Nivel înalt de salarizare, motivație dupa reusite;
- Persoanele interesate rugăm să expedieze CV- ul cu fotografia inclusa , la adresa de e-mail: diana902107@yahoo.com
Телефон:
068129070
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть