Maseur

Salon de masaj Sanatate
Город: Дрокия
Образование: Курсы
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Свободный график
Место работы: На территории работодателя
Salutare!
Ma numesc Natalia, sunt fondatoarea salonului de masaj, MEVITA MASSAGE, si suntem in cautarea de super specialisti de masaj!
Avem reputatie impecabila si baza de clienti de 500 persoane,plus ca 80% din ei mereu se intorc la noi.

Conditii:
- Garantam un flux constant de clienti noi. Noi putem si stim cum sa ii atragem in salonul nostru!
- Regim confortabil. Lucram pentru calitate, pentru asta si se intoarce clientul!
- Toate produsele din contul nostru.
- Atmosfera de lucru linistita...si cei mai buni clienti, placuti, politicosi, pozitivi si cu buna dispozitie!

Dezvoltare si formare profesionala
- Studii în kinetoterapie sau cursuri de masaj finalizate
- Salariu se stabileste dupa calificare

Responsabilitati:
- Certificare sau diploma in masaj
- Optional,experienta in masaj
- Placerea de a lucra si comunica cu oamenii
- Evaluarea starii de sanatate a clientilor si identificarea eventualelor probleme sau contraindicatii inainte de sesiunea de masaj
Телефон:
068927248, 0252-0000000
Контактное лицо:
Ina Danii
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть