Maseur/maseoază profesionist(a)

SRL SONAS CENTRU
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 500 До 1500 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Maseur/Maseoază Profesionist(a)

Centru de reabilitare SONAS, caută un maseur și o maseoază talentați pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:
Furnizarea de ședințe de masaj de calitate, conforme cu standardele noastre.
Evaluarea nevoilor clienților și adaptarea tehnicilor de masaj în consecință.
Menținerea unui mediu relaxant și profesional în cabină.

Cerințe:
Studii superioare în domeniu.
Experiență anterioară minim 1 an.
Cunoștințe solide în diverse tehnici de masaj.
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

Program de Lucru:
Maseur/Maseoază - 5-6 sesiuni de masaj pe zi

Beneficii:
Salariu motivant, negociat în funcție de experiență și performanță.
Oportunități de creștere în carieră și dezvoltare profesională.
Mediu de lucru relaxant și echipă prietenoasă.

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul la adresa de email gutuvictoria97@gmail.com sau să ne contacteze la numărul de telefon 0767 218 311.

Vă mulțumim pentru interesul acordat, și așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la experiența de relaxare a clienților noștri.
Контактное лицо:
Gutu Victoria
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть