Marketolog- tipografie

Tanavius SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Specialist Marketing - Tipografie

Tipografia noastră caută un profesionist în domeniul marketingului, cu cunoștințe solide în promovare, social media și experiență în lucrul cu clienți juridici. Preferabil, candidatul ideal ar avea și o înțelegere a proceselor din domeniul tipografic.

Responsabilități:
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru atragerea clienților din sectorul juridic.
Gestionarea campaniilor de promovare online și offline.
Administrarea și actualizarea paginilor de social media pentru a promova produsele și serviciile tipografiei.
Crearea de conținut atractiv și relevant pentru audiența țintă.
Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări pentru a înțelege nevoile clienților și a dezvolta campanii eficiente.

Cerințe:
Experiență demonstrată în domeniul marketingului, cu accent pe promovarea pentru clienți juridici.
Cunoștințe solide în gestionarea platformelor de social media.
Abilități de creare și editare a conținutului vizual.
Înțelegere a proceselor din domeniul tipografic (avantaj).
Abilități excelente de comunicare și negociere.

Avantaje:
Experiență anterioară în domeniul tipografic.
Cunoașterea tehnologiilor și tendințelor din industria tipografică.
Certificări relevante în marketing sau domenii conexe.

Dacă sunteți pasionat de marketing, aveți cunoștințe în domeniul tipografic și doriți să vă alăturați unei echipe inovatoare, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail tanavius@mail.ru.
Телефон:
068754666
Контактное лицо:
Vasile Tabara
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть