Marketolog cu cunostinte softuri graphice sau web design

TORECO Srl
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:
-Promovarea produselor companiei in spatiul Internet;
-E-mail marketing (formare baze date clienti potentiali, informare prin intermediul e-mail despre ofertele companiei, e-mail harvesting);
-Social media marketing (colectarea de informatii si publicarea lor pe paginile companiei de pe retelele sociale);
-Oformarea grafica a ofertelor/promotiilor/noutatilor companiei;
-Lucrul cu clientii potentiali la telefon/skype si in oficiu;
-Colectarea datelor clienti potentiali si existenti;
-Intocmirea planurilor de marketing (lunar/trimestrial/anual);
-Promovarea produselor companiei la expozitiile locale;
-Elaborare noi metode de promovare.

Cerinte:
-Cunostinte romana/rusa/engleza;
-Studii superioare in domeniul marketingului;
-Cunoasterea PC (Office, Graphic Design Softs, Internet, 1C and web design soft-va fi un avantaj);

Profilul canditatului:
-Spirit de observatie;
-Initiativa si spirit de colaborare;
-Abilitati de lucru in echipa si individual;
-Inventiv si pozitiv;
-Abilitati de comunicare si putere de convingere;
-Dorinta de invata lucruri noi.
Контактное лицо:
Ion
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть