Marketing manager

Persoana fizica
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Удаленная работа / Freelance
Sarcini şi responsabilităţi:
Analizează toate informațiile despre piață și produsele concurenților;
Este la curent cu toate sursele de date disponibile în piață, precum și toate rapoartele în curs de desfășurare;
Pregătește și distribuie rapoartele de marketing;
Organizează și participă la târguri, expoziții și întâlniri cu clientii;
Dezvolta materiale pentru prezentări, rapoarte și publicații, inclusiv diagrame, grafice și hărți.
Creează, implementează și măsoară eficienţa programelor de fidelizare;
Actualizează informaţiile despre produse şi companie pe reţelele de socializare şi website.Pentru detalii si comunicare scrieti pe adresa de email: samardinmaxim@gmail.com
Контактное лицо:
Maxim
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть