Marketer

Flatkeepers
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10000 До 14000 MDL
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm un marketolog pasionat și creativ pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți un profesionist în marketing cu abilități dovedite și o viziune inovatoare, vă invităm să aplicați.

Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru a crește vizibilitatea și notorietatea companiei noastre.
Monitorizarea și analiza performanței campaniilor pentru a optimiza rezultatele.
Gestionarea bugetelor de marketing și a campaniilor publicitare.
Crearea și gestionarea relațiilor cu partenerii și colaboratorii din industrie.
Identificarea tendințelor și oportunităților de piață pentru a influența deciziile strategice ale companiei.
Cerințe:

Experiență anterioară în marketing, preferabil în industria relevată.
Abilități solide de comunicare și redactare.
Cunoașterea platformelor de marketing digital și a instrumentelor de analiză.
Abilitatea de a lucra independent și în echipă.
Creativitate și gândire analitică.
Diploma în marketing, comunicare sau domenii relevante este un avantaj.
Beneficii:

Remunerare competitivă: Recunoaștem importanța rolului dumneavoastră și oferim o remunerare competitivă.

Dezvoltare profesională: Oferim oportunități de formare și dezvoltare pentru a vă îmbunătăți abilitățile în marketing.

Program flexibil: Asigurăm un program de lucru care vă permite să vă adaptați nevoilor dumneavoastră.

Mediu de lucru stimulant: Veți face parte dintr-o echipă profesionistă și dedicată care promovează inovația și creativitatea.

Oportunitate de a influența strategia de marketing: Veți avea șansa de a modela și implementa strategia de marketing a companiei noastre.

Aplicați acum și fiți parte din echipa noastră, ajutându-ne să dezvoltăm și să promovăm brandul nostru și să atingem obiectivele noastre de afaceri.
Контактное лицо:
Daniel
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть