Manichiurist(ă)

Niagara Fitness Club
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
NIAGARA FITNESS CLUB SRL vă oferă şansa de a vă angaja în salonul de frumuseţe din cadrul celui mai performant club de fitness din Moldova.
Postul vacant de Manichiurist(ă) îl poate ocupa orice candidat care se încadrează în următoarele cerinţe:
Responsabilități:

realizarea manichiurei de orice tip pentru femei, bărbați;
executarea tuturor tipurilor de manichiuă ,pedichiură;
realizarea manichiurei cu shellac, gel.

Cerințe:

experienţă în domeniu;
cunoaşterea limbii de stat şi limbii ruse;
dragoste faţă de profesie;
atitudine binevoitoare și abilitatea de a stabili relaţii bune cu clientul.

Compania oferă:

program de muncă pe schimburi;
pachet social deplin,condiții excelente de muncă;
un colectiv unit şi profesionist;
post de muncă în cadrul unei companii prestigioase.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile cu fotografia inclusa, la adresa de e-mail office@niagara.md cu menţionarea postului vacant sau contactati-ne la nr. de tel. 069903929. E-mail: office@niagara.md
Telefon: 069903929
Телефон:
069903929
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть