Manageri în vânzări

Light Design Studio
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Scurtă descriere a poziției vacante:
Compania Light Design Solution este în căutarea unei persoane dinamice și ambițioase pentru poziția de Manager în Vânzări . Postul presupune o implicare activă în dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare, consolidarea relațiilor cu clienții, atingerea țintelor de vânzări, și furnizarea unei experiențe de calitate pentru clienții noștri.

Cerințele față de candidat:
-Experiență în domeniul vânzărilor de cel puțin 1 an.
-Abilități excelente de comunicare și negociere.
-Motivat și axat pe atingerea obiectivelor.
-Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

Responsabilitățile candidatului:
-Gestionarea și dezvoltarea portofoliului de clienți.
-Identificarea nevoilor clientului și oferirea celei mai potrivite soluții.
-Implementarea strategiilor de creștere a vânzărilor
-Mentenanța unei bune relații cu clienții.

Oferta companiei:
Compania noastră oferă un mediu de lucru profesionist și prietenos, cu oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul companiei. De asemenea, oferim un salariu competitiv și beneficii adiționale. Veniți să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul companiei.
Телефон:
067133103
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть