Manageri în vânzări cu experiență

Light Design Studio
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 15000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania noastră, LDS, o firmă specializată în distribuția de sisteme de iluminat de înaltă calitate, caută un Manager Vânzări dedicat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre în continuă creștere. Dacă ești o persoană motivată, orientată către rezultate și cu experiență în domeniul vânzărilor, te invităm să aplici pentru acest rol.

Responsabilități:
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atinge și depăși obiectivele stabilite de companie.
Identificarea și contactarea potențialilor clienți, construirea și menținerea relațiilor cu aceștia.
Gestionarea întregului proces de vânzare, de la identificarea oportunităților până la încheierea contractelor.

Cerințe:
Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul sistemelor de iluminat sau al construcțiilor.
Abilități excelente de comunicare și negociere, capacitate de a construi și menține relații solide cu clienții.
Abilități organizatorice și analitice, atenție la detalii.
Cunoștințe de operare a computerului și a aplicațiilor de birou.

Beneficii:
Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
Mediu de lucru dinamic și provocator.
Training și dezvoltare profesională continuă.

Dacă ești o persoană proactivă, orientată către rezultate și dornică să faci parte dintr-o echipă dinamică și inovatoare, trimite-ne CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de email lightdesignmd@gmail.com
Nr de contact: +373 67133103 Iulia Savcenco

Alătură-te echipei noastre și fii parte din succesul nostru în continuă creștere!
Контактное лицо:
Iulia
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть