Manager

Firnis-com SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Este vacantă funcția de Manager.
Cerințe:
- studii superioare in domeniu Obligatoriu;
- training-uri de specialitate (binevenit);
- experiență în domeniul minimum 3 ani;
- recomandări de la locurile de muncă anterioare (binevenit);
- abilități manageriale;
- calități profesionale și morale remarcabile;
- abilități analitice și de comunicare, spirit de echipă, inițiativă și flexibilitate;
- permis de conducere categoria B;

Principalele atribuții:
- responsabilitate de vînzarea serviciilor și produselor companiei;
- administrare, optimizare și dezvoltare a relațiilor de afaceri la nivel profesional cu potențialii clienți;
- informare permanentă în legătură cu noutățile specifice activității companiei;
- prospectare permanentă a pieții pentru identificarea clienților și oportunităților noi;
- monitorizare a competenței și evoluției pieții în domeniu;
- creare și menținerea unei imagini favorabile a companiei.

Oferim:
- dezvoltare profesională într-un mediu competent
- cresterea în cariera;
- echipă de profesioniști cu spirit de inițiativă;
- pachet salarial atractiv
- social suficient ;
- automobil;

Dacă te regăsești în această descriere, trimite CV-ul tău la adresa de e-mail: firniscom.office@mail.ru
Телефон:
079395531, 022-74-23-83
Контактное лицо:
Viorica
Сайт:
www.firnis-com.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть