Manager vinzari

Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Despre companie:
Companie din domeniul constructiei, decoararea fatadelor cu material compozit , fatade ventilate, Fatade din sticla

Responsabilități:
• Atragerea permanentă de noi clienți, menţinerea unei bune relaţii de colaborare cu aceștia;
• Comunicarea cu superiorul ierarhic și colegii responsabili de produs în scopul optimizării activității;
• Întocmirea deconturilor de cheltuieli și foilor de parcurs pentru fiecare vizită pe teren.
• Negocierea contractelor și monitorizarea corectitudinii acestora.

Cerințe:
• Studii superioare în domeniul vinzari (studii în domeniile economie, comet, );
• Experiență de muncă minim 1 an pe o poziție similară;
• Cunoștințe foarte bune de limba română și rusă;
• Cunoaștere avansată a pachetului Ms Office;
• Abilități de comunicare și negociere, atenție, seriozitate;
• Permis de conducere - categoria B.

Oferta companiei:
• Salariu motivant, bonusuri de performanță, prime de sărbători;
• Telefon, PC, automobil de serviciu;
• Grafic de lucru stabil.

Cei interesați pot trimite CV-ul la adresa de email:
bordan-elena@mail.ru Telefon de contact 068645267
În CV indicați codul postului vacant: manager vinzari/Top Manager
CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi contactați.
Телефон:
068645267
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть