Manager vînzări

Diazchim
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania Diazchim este in cautarea unui coleg in functie de : Manager Vînzări

Responsabilitati:
- Identificarea si stabilirea relatiilor cu producatorii agricoli
- Participa activ la elaborarea planului de vinzari
- Efectuarea vizitelor la producatorii agricoli
- Acordarea sprijinului tehnic si de consultanta in domeniul agricol

Cerinte:
- Studii superioare in domeniul Agricol
- Experienta de munca in domeniul reprezinta un avantaj
- Cunoasterea limbei romane si rusa
- Permis de conducere
- Abilitati organizatorice, negociere si gestionare
- Persoană dinamică, energică, responsabilă

Oferim:
- Salariu motivant, bonusuri de performanta, angajare oficiala
- Programe de dezvoltare profesionala si instruire
- Masina de serviciu, telefon mobil si convorbiri asigurate
- Activitate intr-o echipa in continua dezvoltarea

Te asteptam sa faci partea din echipa “Diazchim” expediaza cv-ul la adresa: Corina.juncu@diazchim.md

Locatia companiei Diazchim: or. Străşeni, str. Şoseaua Chişinăului 16,
Vor fi contactati doar candidatii selectati!
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть