Manager vînzări

I.M.C.A.„GRAWE CARAT Asigurări”S.A.
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Manager vânzări

Cerinţe:
• Studii superioare
• Cunoştinţe de bază în domeniul asigurărilor sunt binevenite;
• Experienţa de lucru în domeniul vânzărilor (constituie un avantaj);
• Cunoașterea limbilor rusa, româna obligatorie , engleza constituie un avantaj;
• Cunoaşterea avansată a calculatorului (Microsoft Office ş.a, Excel - obligatoriu) şi capacitatea de a însuşi programe noi;
• Abilităţi organizatorice;
• Capacitate de analiză şi sinteză;
• Capacităţi de negocieri;
• Persoană sociabilă, atitudine pozitivă şi pro-activă, orientată spre client, spirit de echipă;

Responsabilităţi principale:
- Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei;
- Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora (vânzări active);
- Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora;
- Evidenta, verificarea, prelucrarea rapoartelor specializate;
- Suport zilnic intermediari si clienți;
- Pregătirea ofertelor pentru concursuri si tendere.

Oferim:
• Mediu de lucru competitiv şi motivant, în cadrul unei companii multinaţionale;
• Pachet de compensare atractiv;
• Schimb de experienţă cu alți manageri din cadrul grupului internațional.

Vă rugăm să trimiteţi CV însoţit de o fotografie recentă şi scrisoare de intenţie, în română sau engleza, pe adresa electronică: job@grawe.md

Vă rugăm să indicaţi în tema din email funcţia pentru care candidaţi Ex:
“CV pentru funcţia de Manager Vînzări.”

Numai candidaţii care corespund profilului nostru de cerinţe vor fi contactaţi.
Контактное лицо:
Tatiana
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть