Manager vinzari

Madena-Cons SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Manager vînzări

Aveți capacitatea de a stabili contact cu oricine, sunteți activ și perseverent și gata să depuneți eforturi pentru a atinge scopul propus? Dacă sunteți mereu orientat către rezultate și sunteți gata să demonstrați acest lucru, atunci anume de Dvs. avem nevoie!
Responsabilități principale:
- vînzări active de oțel inoxidabil laminat;
- oferirea de consultații clienților;
- însoțirea tranzacțiilor, controlul plății și descărcării producției;
- şi, bineînţeles, atragerea clientilor noi;
- … și multe altele. Pe parcurs vă vom distribui mai multe responsabilități și mai multă răspundere.

Ce se cere de la Dvs.:
- studii superioare (preferabil);
- vorbirea fluentă a limbilor rusă și română;
- capacitatea de a lua decizii independent;
- capacitatea înaltă de muncă și sîrguință;
- responsabilitate și inițiativă;
- dorința de învățare și dezvoltare.

Oferim:
- integrare într-un colectiv tînăr și activ;
- 8 ore de muncă pe zi, 5 zile de muncă pe săptămînă;
- un volum mare de muncă responsabilă și utilă;
- instruire continuă;
- salariu motivant.

* Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.

Rugăm să indicați în subiectul scrisorii denumirea postului vacant.
Телефон:
069364750
Контактное лицо:
Denis
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть