Manager vinzari

Elitasig SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Manager in asigurari

Cerinte:

- studii superioare în domeniul economiei;
- cunoașterea limbii de stat și rusă la nivel avansat;
- bune cunoștințe de operare PC: Word, Excel;- persoană pozitiva, atentă la detalii, cu bune abilități de planificare, organizare și comunicare, aptitudini de negociere și convingere;
- orientare spre rezultate și capacitate de gestionare a problemelor;
- deținerea carnetului de conducere (categoria B) constituie un avantaj;
- cunoașterea pieței asigurărilor și a produselor de asigurări constituie un avantaj.

Responsabilități:

- comunicarea eficientă cu clienții și intermediarii în asigurări;
- generarea rapoartelor periodice si a celor non-standard;
- monitorizarea rezultatelor;
- procesarea si înregistrarea corectă a documentațiilor;
- analiza solicitărilor clienților, întocmirea ofertelor de asigurare și finalizarea procesului de vânzare prin emiterea polițelor de asigurare, în limitele competențelor acordate prin normele interne;
- menținerea legăturii cu clienții, acordându-le asistenta necesară pe durata colaborării cu aceștia;
- identificarea oportunităților ce apar, menţinînd o atenție sporită la evoluția pieței asigurărilor;
- gestionarea activa a portofoliului de clienți existent.

Compania oferă:
- salarizare decentă
- pachet social deplin
- condiţii de muncă plăcute

Program de lucru: zi deplină

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV-ul la adresa de e-mail: office@elitasig.md cu indicarea funcției.
Телефон:
068688887
Контактное лицо:
Dorin
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть