Manager vinzari

I.C.S.BT Leasing MDS.R.L.
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania BT Leasing Moldova, membră a Grupului financiar Banca Transilvania, anunță concurs pentru postul vacant de MANAGER VÂNZĂRI
Cerinţe:
-Studii superioare de preferință, în domeniul economic;
-Abilităţi de comunicare, negociere şi organizare;
-Dinamism, orientare către rezultate și creștere profesională;
-Permis de conducere cat. B.
-Existenta masinii personale va constitui un avantaj

Responsabilităţi:
-Promovează produsele de leasing ale companiei;
-Menţine şi dezvoltă relaţiile de parteneriat cu clienţii companiei;
-Supervizează derularea contractelor
-Realizează obiectivele din planul de vânzări.

Se oferă:
-Pachet salarial atractiv (salariu fix + bonus din vânzări);
-Telefon mobil, laptop;
-Mediu de lucru dinamic;
-Colaborarea cu o echipă tânără şi profesionistă.

Vă rugăm să transmiteţi CV-ul pe adresa de e-mail contact@btleasing.md.
Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor.
Телефон:
022-260790
Контактное лицо:
Vasile Donica
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть