Manager vinzari

Expert Clinics
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerinţe:
- bune abilităţi de comunicare.
- "obligatoriu" cunoaşterea limbii ruse şi române.
- competenţe de utilizare a calculatorului (Word, Excel).
- abilitatea de a lucra cu documentaţia şi corespondenţa de afaceri.
- responsabilitate, punctualitate şi dinamism.

Beneficii:
- Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist.
- Programe de pregătire şi perfecţionare.
- Un loc de muncă sigur şi plăcut.
- Pachet salarial motivant.
- Perfecţionarea personală şi profesională continuă.
- Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă.

Responsabilităţi:
- relaţionarea cu clienţii, identificarea necesităţilor lor şi oferirea produselor de care au nevoie.
- oferirea de consultaţii privind sortimentul de mărfuri, existenţa mărfurilor şi cantitatea aflată în stoc, termenul de livrare.
- primirea şi prelucrarea comenzilor, întocmirea documentelor necesare.
- informarea clienţilor cu privire la reducerile oferite de companie, precum şi regulile (modalitatea) de plată şi ridicare a produselor.
- evidenţa vânzărilor realizate în cadrul departamentului.
- efectuarea apelurilor la rece către potenţialii clienţi.
Телефон:
060040540
Контактное лицо:
ALA BAJUREANU
Сайт:
expertclinicsmd@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть