Manager vînzări

Agro Domain Group SRL
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Despre noi:
Agro Domain Group SRL este de 7 ani în serviciul agricultorilor, cu cele mai avantajoase soluții, în vederea obținerii unei roade bogate! De 7 ani compania Agro Domain Group SRL este importator și distribuitor de produse pentru protecția plantelor, fertilizanți și material semincer!
Punem la dispoziția clienților noștri consultanță profesionistă și produse calitative!
Avem o bază solidă de clienți, care cunosc și aleg produsele noastre.
Din aceste motive căutăm manageri de vânzări în echipa noastră, care să se integreze rapid și eficient la locul de muncă.
Investim constant în calitatea produselor, în parteneriate strategice și de durată.
Investim în instruirea continuă a echipei noastre!

Responsabilități:
- Gestionarea eficientă a regiunii
- Menținerea relațiilor cu clienții și identificarea clienților noi
- Promovarea produselor companiei
- Vizite constante la clienți de comun cu agronomul, dar și vizite individuale
- Atingerea obiectivelor companiei prin îndeplinirea planului de vânzări anual

Cerințele și Calitățile :
- Studii superioare (în domeniul agronomiei va constitui un avantaj)
- Experiență în vânzări (experiență într-o companie cu un domeniu similar va constitui un avantaj, inclusiv la stabilirea salariului fix)
- Abilități de prezentare și negociere.
- Spirit de echipă.
- Permis cat. B.
- Lucru cu calculatorul.
- Cunoștințe în vorbire și scriere a limbilor Română și Rusă.

Oferim:
- Salariu motivant - partea fixă + bonusuri din vânzări
- Pachet social - în conformitate cu codul muncii RM
- Automobil de serviciu
- Telefonie corporativă
- Trening-uri locale și internaționale
- Posibilități de creștere pe plan profesional
- Îndrumări, sfaturi, recomandări pentru atingerea obiectivelor

Dacă Dorești sa afli mai multe răspunsuri la oricare intrebare, nu ezita să ne contactezi la numărul de telefon:
+3737670002, departamentul marketing, vânzări si achiziți
Dacă te regăsești transmite CV-ul la adresa de email: adg@nextagro.md
Te așteptăm în echipa Agro Domain Group SRL!
Телефон:
076770002
Контактное лицо:
Saeed
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть