MANAGER VINZARI (produse alimentare)

Rodal-S
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descrierea postului: Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.

Responsabilitati si sarcini:
Implementarea politicii companiei in domeniul vanzarilor;
Promovarea imaginii companiei si a produselor pe piata;
Stabilirea si mentinerea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei;
Gestionarea si extinderea portofoliului de clienti;
Monitorizarea realizarii planului de vanzari si a datoriei debitoriale;
Cresterea volumului vanzarilor ;

Cerinte:
Studii superioare ;
Experienta relevanta in sectorul vinzarilor pe o pozitie similara-va constitui un avantaj;
Excelente abilitati de comunicare, vanzare, negociere;
Cunostinte PC-nivel avansat-MS Office, Outlook;
Cunoasterea limbilor romana si rusa; limba engleza constituie un avantaj;
Posibilitatea deplasarilor ,participarea la seminare;
Spirit de echipa;
Permis de conducere (categoria B);
Automobile personal-va fi un avantaj;

Compania ofera un pachet salarial motivant si alte bonusuri, oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de profesionisti, training-uri de specialitate si un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate transmiteti cv-ul pe adresa: info@rodal-s.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть