Manager vinzari materiale electrotehnice

PANELECTRO SRL (PANLIGHT)
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
PANLIGHT caută colegi care să se alăture echipei magazinului nostru nou din Chisinau.
Dacă ești pasionat de serviciu și îți place să lucrezi cu oamenii, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilitati fata de candidat:
-Propunerea produselor potrivite clientilor
-Comercializarea produselor companiei
-Realizarea receptia de marfa si aranjarea pe raft
-Identificarea cerintelor clientilor si oferirea solutiilor
-Contribuirea la imbunatatirea fluxurilor de vinzari
-Alte activitati manageriale

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii medii sau superioare;
- Abilităţi analitice şi comunicative;
- Abilităţi de operare în Word, Excel ,1C;
- Cunoaşterea limbii române si ruse ;
- Experienta in domeniu constituie un avantaj

Compania ofera:
-Pachet social si salariu atractiv discutat în cadrul interviului
-Tichete de masa
-Abonament la transport
-Instruire (la necesitate)
-Perspectiva de realizare personala si profesionala

Trimite o scrisoare de intenție și CV-ul tău la energysales@mail.ru. Doar candidații selecționați vor fi contactați pentru interviu.
Телефон:
079960999, 022-312370
Контактное лицо:
Vladimir
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть