Manager vînzări imobiliare

G Parteners
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 15000 До 25000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Compania Imobiliara “G Partners” caută un Agent vânzări Imobiliar pasionat și motivat să se alăture echipei noastre. Căutăm o persoană dinamică, orientată către rezultate și cu abilități excelente de comunicare și vânzare, care să ofere clienților noștri o experiență deosebită în procesul de achiziție sau vânzare a bunurilor imobiliare.

Participă la Cursul gratuit de inițiere în domeniul imobiliar.

Cursul durează 2 săptămâni;
Responsabilități
După finalizarea cursului aveți posibilitatea să activați în companie, veți alege un mentor cu care veți conlucra.
Beneficii
Amplasare comodă, în centrul orașului

Cursuri gratuite de inițiere și dezvoltare personală

Suportul mentorului pe tot parcursul procesului de învățare
Pentru mai multe detalii apelați: +37378338338
Телефон:
+37378338338
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть